Arhiv: Srečanje slovenskih in avstrijskih kovinarjev, 12. november 2013

SREČANJE PREDSTAVNIKOV SLOVENSKIH IN AVSTRIJSKIH PODJETIJ S PODROČJA KOVINSKE INDUSTRIJE

Za člane GZS brez kotizacije!

12. november 2013 ob 13:00
Gospodarska zbornica Slovenije

12. november 2013, ob 13. uri, Gospodarska zbornica Slovenije in Ekonomski oddelek Avstrijskega veleposlaništva v Sloveniji vabita na že šesto poslovno srečanje avstrijskih in slovenskih podjetij s področja kovinskopredelovalne industrije, ki bo 12. novembra 2013 na Gospodarski zbornici Slovenije, dvorana B/prvo nadstropje.

Program poslovnega srečanja:

Registracija udeležencev

Individualni pogovori med predstavniki podjetij

Prijava:

• Prijavnico oziroma profil podjetja (v word obliki) in potrdilo o plačilu kotizacije pošljite najkasneje do 26. oktobra 2013 oz. do zasedenosti prostih mest na e-naslov: petra.arzensek@gzs.si.
  • Profil podjetja nam pošljite v nemškem ali angleškem jeziku.

Izvedba:

• V tednu pred izvedbo dogodka vam bomo posredovali profile prijavljenih avstrijskih podjetij.
  • Vsako slovensko podjetje bo imelo na razpolago mizo, ki bo označena z imenom podjetja in bo na voljo za razgovore ter vaše promocijsko gradivo.
  • Pogovori ne bodo terminsko vnaprej določeni, avstrijska podjetja bodo pristopala k posameznim slovenskim podjetjem. V kolikor boste vnaprej izrazili interes, s katerimi avstrijskimi podjetji bi se želeli srečati, vam bomo pomagali vzpostaviti kontakt.
  • Bilateralna srečanja bodo v angleškem oziroma nemškem jeziku.

Kotizacija:

• Kotizacija za udeležbo na individualnih srečanjih znaša 120 evrov za posamezno prijavljeno podjetje (DDV je vključen v ceno). Za člane GZS kotizacije ni.
  • Kotizacija se plača ob prijavi na TRR GZS 02924-0017841495, sklic 1530-531. Prosimo, da na plačilni nalog napišete sklic.

Prijavnica je objavljenav pripetem dokumentu.

Pripeti dokumenti