Arhiv: Vsi aspekti delovnega okolja

Gospodarska zbornica Slovenije je skupaj s socialnimi partnerji v projektu INODEL, Fakulteto za upravo, Združenjem delodajalcev Slovenije, Svetom gorenjskih sindikatov in Slovensko zvezo sindikatov- Alternativa v sredo, 22- februarja 2012 pripravila konferenco z naslovom »Vsi aspekti delovnega okolja«.

Na konferenci je bila izpostavljena problematika fluktuacije v organizacijah, usklajevanja poklicnega in družinskega življenja, komuniciranja v delovnem okolju, stresa na delovnem mestu, medgeneracijskih razlik na delovnem mestu, absentizma ter duševnega zdravja na delovnem mestu.

Predavatelji so izhajali iz izsledkov raziskav ter dolgoletnih izkušenj na omenjenih področjih. Z organizacijo konference smo želeli opozoriti na nekatere dosedanje pozitivne in negativne prakse delodajalcev in prispevati k izboljšanju delovnega okolja za vse, ki so vanj vključeni.

Vsi izsledki raziskave Inodel bodo predstavljeni na zaključni konferenci v organizaciji Fakultete za upravo, ki bo 19. junija 2012.

dr. Janez Stare (levo)                                         udeleženci konference

dr. Dušan Nolimal (desno)                                 dr. Eva Boštjančič

Predstavitve na konferenci: