Arhiv: Poslovanje evropskih podjetij na Kitajskem

Direktorje slovenskih podjetij, ki imajo svoje poslovne enote ali predstavništva na Kitajskem, vljudno vabimo na interaktivno srečanje z nacionalnim predstavnikom Slovenije v EUCCC – EU gospodarske zbornice na Kitajskem in generalnim direktorjem podjetja ANDAZ Global Solutions s sedežem v Pekingu, Zvezdanom Ranđelovićem.

Predstavnik EUCCC bo z nami delil izsledke nedavne raziskave o aktualnih razmerah in perspektivah kitajskega trga, ki je bila nedavno narejena med evropskimi podjetji, delujočimi na kitajskem trgu, ter prisluhnil komentarjem in odgovarjali na vprašanja udeležencem srečanja.

Srečanje bo vtorek, 7. oktobra 2014, od 9.00 do 10.00 v Ljubljani, na GZS, Dimičeva ulica 13, Poslovna oaza, VII. nadstropje.

Program srečanja:

Uvodne besede organizatorja

mag. Samo Hribar Milič, predsednik GZS

Zvezdan Ranđelović, nacionalni predstavnik Slovenije v EUCCC in generalni direktor ANDAZ Golobal Solutions

Predstavitev European Chamber in China Position Paper 2014/2015

Interakcija udeležencev srečanja

Vljudno vas vabimo, da vaš interes za sodelovanje sporočite najkasneje do 6. oktobra 2014, in sicer preko spodnje spletne prijavnice.

Za dodatna pojasnila vam je na razpolago GZS, Center za mednarodno poslovanje, Nataša Turk; E: natasa.turk@gzs.si ali T: 01 58 98 152.