Arhiv: Individualna srečanja z veleposlanikom v Kanadi

Z željo po krepitvi gospodarskega sodelovanja med Slovenijo in Kanado želimo od slovenskih podjetij, ki jih zanima ta trg, pridobiti informacije o njihovem poslovanju, načrtih in interesih pri gospodarskem in trgovinskem sodelovanju.

S tem namenom Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju z Ministrstvom za zunanje zadeve RS organizira individualne pogovore z dr. Marjanom Cencenom, ki bo v kratkem nastopil svoj mandat na veleposlaništvu v Ottawi v Kanadi.

Pogovori bodo v sredo, 23. julija 2014, med 9.00 in 16.00, v sejni sobi 1 (1. nadstropje) na Gospodarski zbornici Slovenije, Dimičeva 13, Ljubljana.

Sestanki so namenjeni zgolj članom Gospodarske zbornice Slovenije.

Prosimo vas, da prijavo pošljete preko spodnje elektronske prijavnice najkasneje do ponedeljka, 21. julija.

Točen razpored sestankov vam bomo sporočili dan pred načrtovanim dogodkom.