Arhiv: Jutranja kava z gostom na GZS: ZAE in PAKISTAN

19. avgust 2014, od 10.00 do 12.00

Ljubljana, GZS, Dimičeva 13,
Poslovna oaza, 7. nadstropje

Gostja jutranje kave na GZS bo Tooba Ghafur, Founder - Pakistan Change Initiative, ugledna in preko družinskih povezav vplivna poslovna ženska v Združenih arabskih emiratih in Pakistanu, razpeta med poslovanjem v Dubaju in London Cityju.

Osrednje teme interaktivnega pogovora bodo:

• priložnosti za slovenske proizvajalce notranje opreme in IKT storitev za stanovanjske komplekse v Združenih arabskih emiratih,
  • kako preko Združenih arabskih emiratov obvladovati posle v regiji,
  • priložnosti za slovenske uvoznike tekstilnih izdelkov, kemičnih izdelkov ter ostalih polizdelkov in surovin iz Pakistana.

Srečanje bo v torek, 19. avgusta 2014, od 10.00 do 11.30, v Poslovni oazi / 7. nadstropje na GZS in bo potekalo v angleškem jeziku. Namenjeno je članom Gospodarske zbornice Slovenije*.

Spletne prijave (spodaj) sprejemamo do ponedeljka, 18. avgusta 2014, do 10. ure.

Podrobnejše informacije: Nataša Turk, E: natasa.turk@gzs.si, T: 01 5898 152.

Vljudno vabljeni!

* Bi se želeli včlaniti v Gospodarsko zbornico Slovenije? Kliknite tukaj, in izvedeli boste, kako se včlaniti, katere so prednosti oziroma kakšne koristi prinaša članstvo.