Arhiv: Obisk gospodarske delegacije iz Irana

OBISK GOSPODARSKE DELEGACIJE IZ IRANA

Vabilo na poslovno konferenco in poslovne pogovore

četrtek, 9. maj 2013, GZS, dvorana A (1. nadstropje)

V prizadevanjih za vzpostavitev tesnejšega gospodarskega sodelovanja med državama bosta Gospodarska zbornica Slovenije in Slovensko – iranski poslovni klub v Ljubljani gostila predsednika Iranske gospodarske zbornice Dr. Mohammada Nahavandiana z manjšo gospodarsko delegacijo.

Ob ostrih mednarodnih sankcijah je poslovanje z Iranom sicer oteženo, a vendarle mogoče. S predstavniki iranske delegacije se bomo tako pogovarjali o izkušnjah in načinih poslovanja z Iranom ter konkretnih priložnostih za sodelovanje med Slovenijo in Iranom.

Program:

9.45 - 10.00 Registracija udeležencev
10.00 - 10.10 Uvodni pozdravni nagovori

mag. Samo Hribar Milič, predsednik GZS

Nj. eksc. Mohammad Rahim Aghaeipour, veleposlanik Irana v Sloveniji

10.10 - 11.00 Predstavitev iranskega poslovnega okolja, posameznih sektorjev in priložnosti za krepitev gospodarskega sodelovanja med državama

Dr. Mohammad Nahavandian, predsednik Iranske gospodarske zbornice

11.00 - 12.30 Individualni poslovni pogovori*

* Seznam predstavnikov iranskih podjetij bo objavljen naknadno.

Kotizacija: za člane Gospodarske zbornice Slovenije je udeležba na dogodku brezplačna, za ostale kotizacija znaša 120 evrov za posameznega udeleženca (DDV je vključen v ceno). Kotizacija se plača ob prijavi na TRR GZS: 02924-0017841495, sklic 1510-171.

Prijava: prijave sprejemamo na e-pošto: cemp@gzs.si do srede, 8. maja 2013.

Več informacij vam je na voljo po telefonu: (01) 5898 164.

Vljudno vabljeni!

SEZNAM IRANSKIH UDELEZENCEV