Arhiv: Matching 2013

MATCHING 2013

Milano (Italija), sejmišče Rho, 25. do 27. novembra 2013

Prijavljenih je že preko 800 italijanskih podjetij!

Deveto leto zapored se bo na sejmišču Rho v Milanu odvijal t.i. Matching dogodek. Namenjen je vzpostavljanju neposrednih kontaktov s potencialnimi poslovnimi partnerji tako iz Italije kot iz drugih držav. Več kot 2.000 prijavljenih podjetij sodeluje na vnaprej organiziranih bilateralnih srečanjih (B2B) na podlagi vnaprej pripravljenih individualnih razporedov sestankov.

Kdo se lahko udeleži?

Letošnjega srečanja se v organizaciji Gospodarskega urada RS v Milanu in Gospodarske zbornice Slovenije lahko udeleži največ 6 slovenskih podjetij. Slovenska delegacija bo imela na sejmu svoj razstavni prostor, namenjen predvsem sestankom.

Kako deluje?

Celotna baza prijavljenih udeležencev je že sedaj na razpolago za ogled predstavitve in interesov podjetij in se dnevno dopolnjuje (iščete lahko po imenu podjetja, dejavnosti, želenem sodelovanju, številu zaposlenih, prometu, državah ...).

Na podlagi vaše e-prijave (spodaj) in plačila akontacije boste prejeli obrazec Matching 2013 za vnos predstavitve. Vašo predstavitev bomo poslali organizatorju, ki jo bo vnesel v sistem.

O vnosu vas bomo obvestili in poslali geslo za dostop do programa. Sami boste potem lahko že izbirali, s kom se želite srečati. Na osnovi te izbire, bo oblikovan individualni razpored sestankov, ki ga boste prejeli pred samim dogodkom. Pri prijavi, organizaciji dodatnih sestankov na samem srečanju in ostalih oblikah podpore bomo sodelovali tudi organizatorji.

Stroški

Zaradi visokih stroškov prijavnine* na dogodek je potrebno plačati akontacijo (brez možnosti vračila ob neudeležbi) v znesku 195 (DDV ni vključen). Prijavnino bo plačal Gospodarski urad RS v Milanu. Udeleženci sami plačajo pot in nastanitev. Kotizacijo je potrebno kot akontacijo nakazati na Gospodarsko zbornico Slovenije: TRR GZS 02924-0017841495, sklic 1510- 5111.

Kotizacija vključuje:

• predstavitev podjetja na portalu dogodka,
  • uporaba portala za pripravo sestankov z drugimi podjetji,
  • izdelava seznama sestankov,
  • skupen razstavni prostor slovenskih podjetij z individualno mizo za sestanke,
  • 3-dnevni vstop na sejmišče,
  • podporo organizatorjev.

*Udeležbo bo podprl Projektni gospodarski sklad Ministrstva za zunanje zadeve.

Rok za prijavo

Prijavite se lahko preko spodnje spletne prijavnice.
Zadnji rok za vnos v sistem e-matching: 25. oktober 2013.

Organizatorji in informacije ter zbiranje prijav:

Gospodarska zbornica Slovenije, Mojca Osojnik, T: 01 58 98 101, E: mojca.osojnik@gzs.si.

Gospodarski urad RS v Milanu, Gregor Šuc, T: +39 02 294 05 910, E: gregor.suc@gov.si

S prijavljenimi udeleženci bomo dogovorili tudi skupno pot in nastanitev.

KAJ JE MATCHING?

PRIJAVNI OBRAZEC - v italijanskem jeziku