Arhiv: Poslovni zajtrki na GZS: Japonska

JAPONSKA

GZS, Dimičeva 13, Ljubljana

Dvorana B (1. nadstropje)

torek, 29. januar 2013, ob 9. uri

Ali ste vedeli, da slovenska vina pijejo na japonskem cesarskem dvoru? Kako so naša podjetja uspela vstopiti na japonski trg s pomočjo evropskih programov? Kako japonska visokotehnološka podjetja sodelujejo z našimi? Kako vam lahko pri poslovanju z Japonsko pomaga Japonska zunanjetrgovinska organizacija JETRO?

O vsem tem in še marsičem drugem bo tekla beseda na poslovnem srečanju, ki ga pod imenom »Poslovni zajtrki na GZS« pripravljamo na Gospodarski zbornici Slovenije. Tokratni dogodek je namenjen izmenjavi informacij, poslovnih izkušenj, pa tudi druženju in ustvarjanju osebnih kontaktov med podjetji, ki že poslujejo ali pa želijo poslovati z deželo vzhajajočega sonca.

Program:

8.45 - 9.00 Registracija udeležencev

Uvodni pozdrav
Aleš Cantarutti, direktor Centra za mednarodno poslovanje pri GZS

9.10 - 9.25 Aktualne gospodarske razmere na Japonskem
Nj. eksc. Toshimitsu Ishigure, veleposlanik Japonske v Sloveniji
9.25 - 9.45 Kako lahko JETRO pomaga slovenskim podjetjem
Takeshi Ito, generalni direktor, JETRO – predstavništvo na Dunaju
9.45 - 10.30 Primeri iz poslovnega sveta
Jure Pompe, Xlab d. o. o.
Andrej Valentinčič, VINSKA KLET "GORIŠKA BRDA" z. o. o. Dobrovo
Blaž Telban, Skrina d. o. o.
10.30 - 11.00 Razprava in zaključki
11.00 - 12.00 Mreženje ob prigrizku

Kotizacija in prijave: za člane Gospodarske zbornice Slovenije je udeležba na dogodku brezplačna, za ostale kotizacija znaša 120 evrov za posameznega udeleženca (DDV je vključen v ceno). Kotizacija se plača ob prijavi na TRR GZS: 02924-0017841495, sklic 1510-157. Prijave sprejemamo do petka, 25. januarja 2013. Za dodatne informacije smo vam na razpolago na e-naslovu: marko.jare@gzs.si.

Vljudno vabljeni!