Arhiv: HANNOVER MESSE 2015 - 11. poslovna borza

Vljudno vas vabimo k udeležbi na 11. mednarodni poslovni borzi, ki se bo odvijala med 14. in 17. aprilom 2015 v okviru vodilnega svetovnega industrijskega sejma – HANNOVER MESSE 2015.

Mednarodno platformo za poslovno sodelovanje b2fair® bodo organizirali partnerji projekta Enterprise Europe Network (EEN) v sodelovanju z organizatorji sejma. Glavne značilnosti mednarodne poslovne borze, ki bo potekala v okviru sejma HANNOVER MESSE 2015, so:

-    intenzivni individualni poslovni sestanki v ekskluzivnem ozračju;
-    občuten prihranek časa na račun predpriprave urnika sestankov;
-    priložnost predstaviti in poudariti svoje inovativne rešitve, tehnologije in izdelke ter spoznati zadnje novosti in tržne trende;
-    izvrstna priložnost za izmenjavo podatkov in znanja na mednarodni ravni;
-    možnost vpogleda v katalog profilov prijavljenih podjetij z namenom izbire sogovornikov;
-    specifična organizacija sestankov na enotnem prostoru;
-    asistenca s strani široke mreže mednarodnih partnerjev pred dogodkom;
-    zagotovljena profesionalna podpora na licu mesta med in po dogodku.

Od leta 2005 je bilo v okviru dogodka organiziranih že več kot 19.500 sestankov med 2.500 podjetji.

Če se do 13. februarja 2015 registrirate preko partnerja mreže Enterprise Europe Network (v Sloveniji smo to Institut »Jožef Stefan«, CIMRS Univerze v Mariboru, Gospodarska zbornica Slovenije, Mariborska razvojna agencija, Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije, Znanstveno-raziskovalno središče Univerze na Primorskem in SPIRIT Slovenija), je udeležba na mednarodni poslovni borzi v okviru sejma HANNOVER MESSE 2015 brezplačna! Po 13. februarju 2015 bo prijavnina znašala 89 EUR.

Ne zamudite edinstvene priložnosti za srečanje s predstavniki vrhunskih svetovnih podjetij ter vzpostavitev novih poslovnih stikov in sodelovanj.

Za več informacij in prijavo nam pišite na tehnologije@ijs.si ali obiščite http://www.een-matchmaking.com/hannovermesse2015/.

Več informacij o sejmu HANNOVER MESSE 2015: http://www.hannovermesse.de/.