Arhiv: Gospodarska delegacija na Madžarsko

Gospodarska delegacija na Madžarsko

Debrecen, 21. – 22. maj 2015

Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju z Veleposlaništvom RS v Budimpešti in Zbornico za trgovino in industrijo Županije Hajdu – Bihar organizira poslovno delegacijo v Debrecen od 21. do 22. maja 2015. V okviru dvodnevne delegacije bo za udeležence organiziran poslovni forum s poudarkom na B2B sestankih in obisk tehnološkega parka.

OKVIRNI PROGRAM OBISKA

Datum   Aktivnosti
Četrtek, 21. maj 2015     Odhod iz Ljubljane v jutranjih urah
14:00 – 14: 30
14:30 – 15:00
Poslovni forum in B2B na Zbornici za trgovino in industrijo Županije Hajdu – Bihar
Prihod podjetij in registracija

Pozdravna nagovora
 Nj. eksc. Ksenija Škrilec, Veleposlaništvo RS v Budimpešti
 Ferenc Miklóssy, predsednik Zbornice za trgovino in industrijo županije Hajdú - Bihar
15:00 – 15:30
Predstavitev poslovnega okolja
• Ante Milevoj, direktor Centra za mednarodno poslovanje, GZS
 predstavnik Zbornice za trgovino in industrijo županije Hajdú – Bihar

15:30 –
Bilateralni pogovori
20:00 –
Večerja, neformalno druženje in nadaljevanje mreženja
Petek, 22. maj 2015

9:00 - 10:00 Nadaljevanje bilateralnih pogovorov
10:00 - 12:00 Obisk industrijskega parka
13:00 Odhod proti Ljubljani

Predstavnike slovenskih podjetij, ki iščejo poslovne priložnosti ali širijo svoje poslovanje na madžarskem trgu, vabimo, da izpolnijo elektronsko prijavnico (spodaj), in sicer najkasneje do ponedeljka, 20. aprila 2015.

Za vse udeležence, ki želijo potovati skupaj s člani gospodarske delegacije, bo organiziran prevoz na relaciji Ljubljana – Debrecen – Ljubljana, namestitev v hotelu v Debrecnu, lokalni prevozi z avtobusom, poslovne konference, individualni sestanki ter ostale spremljajoče aktivnosti. Udeleženci gospodarske delegacije krijejo svoje stroške prevoza in namestitve.

Več informacij o mestu Debrecen ter ključne dejavnike poslovnega okolja si lahko pogledate v prvi prilogi (PROFIL – Debrecen), profile madžarskih podjetji pa v drugi prilogi.

Dodatne informacije: Ines Čigoja, T: 01/58 98 164, E: ines.cigoja@gzs.si.

Vljudno vabljeni!

Pripete datoteke