Arhiv: Obisk poslovne delegacije iz RUSKE FEDERACIJE – ORLOVSKA REGIJA

5. aprila 2017 je Gospodarska zbornica Slovenije skupaj z Javno agencijo SPIRIT Slovenija, Ministrstvom za gospodarski razvoj in tehnologijo RS ter s pokrajinsko vlado Orlovske pokrajine iz Rusije organizirala slovensko-ruski poslovni forum. Udeležilo se ga je 75 predstavnikov slovenskih in ruskih podjetij ter predstavnikov institucij.

Na poslovnem dogodku so bile izpostavljene priložnosti za sodelovanje z Orlovsko pokrajino na področju agroživilstva, industrije ter investicij. Pri tem so govorniki na ruski strani izpostavili interes, da tudi slovenska podjetja vključijo v projekte, ki so v izvajanju oziroma so načrtovani v bližnji prihodnosti.

Po plenarnem delu so bili izvedeni individualni poslovni razgovori, kjer je bilo narejenih preko 100 novih poslovnih povezav med udeleženci dogodka.