Arhiv: Predstavitev Slovenske hiše na ZOI v Južni Koreji

V okviru 23. zimskih olimpijskih iger, ki bodo med 9. in 25. februarjem  potekale v mestu Pjongčang v Južni Koreji bo organizirana promocija naše države v okviru Slovenske hiše.

Poleg promocije slovenskega športa, kulture, turizma in kulinarike je to lahko tudi idealna priložnost za slovenska podjetja, ki se želijo predstaviti ne samo korejskim, ampak tudi ostalim tujim potencialnim kupcem, uvoznikom, poslovnim partnerjem in širši javnosti.

Projekt Slovenska hiša na ZOI v Južni Koreji so že podprli Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo, UKOM ter nekatera slovenska podjetja.

Če vas zanima možnost sodelovanja v okviru projekta Slovenska hiša na ZOI v Južni Koreji, vas Olimpijski komite Slovenije in Gospodarska zbornica Slovenije vabita na predstavitev, ki bo potekala v petek, 10. novembra ob 13.00 uri v sejni sobi Poslovna oaza v sedmem nadstropju Gospodarske zbornice Slovenije, Dimičeva ul. 13 v Ljubljani.

Prosimo vas, da vašo udeležbo na predstavitvi potrdite po elektronski pošti na naslov peter.dokl@olympic.si.

Originalno vabilo najdete TUKAJ.