Arhiv: EXPEDIRE: Oblikovanje ponudbe za mednarodno okolje

VABILO

Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju s partnerji projekta EXPEDIRE

(Program sodelovanja Interreg V-A Slovenija – Avstrija) organizira delavnico

Oblikovanje ponudbe za mednarodno okolje

v torek, 12. decembra 2017, s pričetkom ob 09.00 uri,

Poslovna oaza, 7. nadstropje GSZ, Dimičeva 13, Ljubljana

EXPEDIRE projektna ekipa vas vljudno vabi na delavnico pod vodstvom Aleša Hrovata, Direktorja prodaje na trge zahodne Evrope v podjetju Gorenje, d.d..

Udeleženci delavnice boste pridobili veščine, znanja in orodja, ki so potrebni za oblikovanje primerne ponudbe za vaše potencialne kupce iz tujine. Sama ponudba je namreč zadnji del daljšega procesa, v katerem je treba upoštevati številne dejavnike, tako iz zunanjega poslovnega okolja, kot internih resursov in situacij. Predavatelj vas bo preko teoretične podlage vodil do preizkušanja in uporabe pridobljenega znanja, po izteku glavnega dela pa bo še priložnost za individualni razgovor z njim, v okviru razpoložljivega časa.

Program:

Uvodni nagovor
Andrej Brvar

Teoretični del

Odmor

Praktični del

Individualno mentorstvo po dogovoru (po urniku)**

* Pridržujemo si pravico do spremembe programa

** S predavateljem bo možen dogovor za individualno obravnavo takoj po delavnici oz. poljuben termin po dogovoru ter v okviru razpoložljivih ur. Več o tem boste izvedeli na sami delavnici.

Pogoji za udeležbo:

PRIJAVA: prijava na dogodek je možna preko spletne prijavnice najkasneje do petka, 8. decembra 2017, do konca dneva.

KOTIZACIJA: delavnica je brezplačna

Dodatne informacije: Gospodarska zbornica Slovenije

ga. Petra Arzenšek, tel.: 01/ 5898 156, e-pošta: petra.arzensek@gzs.si

ga. Vanja Bele, tel.: 01/ 5898 113, e-pošta: vanja.bele@gzs.si

g. Andrej Brvar, tel.: 01/ 5898 461, e-pošta: andrej.brvar@gzs.si

Projekt EXPEDIRE je sofinanciran v okviru Programa sodelovanja Interreg V-A Slovenija-Avstrija, iz sredstev Evropskega sklada za regionalni razvoj.