EXPEDIRE: Priprava osebnega profila na LinkedInu za učinkovito oblikovanje profila podjetja na LinkedInu

VABILO

Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju s partnerji projekta EXPEDIRE

(Program sodelovanja Interreg V-A Slovenija – Avstrija) organizira delavnico

Priprava osebnega profila na LinkedInu za

učinkovito oblikovanje profila podjetja na LinkedInu

v sredo, 10. januarja 2018, s pričetkom ob 09.00 uri,

Poslovna oaza, 7. nadstropje GSZ, Dimičeva 13, Ljubljana

EXPEDIRE projektna ekipa vas vljudno vabi na delavnico pod vodstvom Brigite Lazar Lunder, izkušene svetovalke podjetjem o učinkoviti rabi LinkedIn strani za prodajo, marketing in HRM ter avtorice številnih člankov o LinkedIn strani.

Zakaj je vaša navzočnost na LinkedInu tako pomembna za prodajo, trženje in kadrovanje:

1.    Je največje poslovno omrežje, 500+ milijonov članov, več kot 50 % poslovnih ljudi na svetu.

2.  Visoko se uvršča na Googlu in drugih brskalnikih.

3. 56 % kupcev raziskuje ponudnike prek njihovih profilov na LinkedInu.

4. 44 % kupcev je našlo potencialne ponudnike prek LinkedIna.

5. Sporočilo na LinkedInu ima 7-krat večjo stopnjo odpiranja kot običajna e-pošta.

6. e 4-krat bolj učinkovito orodje na medpodjetniškem trgu (B2B) kot Facebook ali Twitter.

7. Nekatera podjetja so z LinkedInom povečala prodajo tudi do 40 %.

Samo 3 % podjetij v Sloveniji ima svojo podjetniško stran na LinkedInu. Zato bodite korak pred konkurenco ter pridobite veščine in znanja na intenzivni delavnici o profilu vašega podjetja na LinkedInu.

Formula za 100 % uspeh LinkedInu je osebni profesionalni profil  in to vseh ključnih ljudi v podjetju in stran podjetja na LinkedInu. Imeti profesionalni osebni profil je kritična sestavina, vendar je le prvi korak, temelj za vašo pot do uspeha s poslovnim omrežjem LinkedIn.

Udeleženci delavnice boste pridobili veščine, znanja in orodja, potrebna za oblikovanje in nadgradnjo osebnega profila LinkedIn, na podlagi katerega lahko uspešno kreirate stran podjetja na LinkedInu. Tako boste namreč lahko pritegnili vaše idealne stranke in pospešili prodajo. Predavateljica vam bo predstavila način poslovanja, ki ga omogoča stran podjetja na LinkedInu, štiri ključne elemente osebnega profila ter pomen All-Star profila. Preko interaktivne delavnice vas bo vodila skozi potrebne korake do cilja, po izteku glavnega dela pa bo še priložnost za individualni razgovor z njo (v okviru razpoložljivega časa).

Delavnica bo trajala od 13:00 do 16:15, podroben program najdete v nadaljevanju.

Pogoji za udeležbo:

-          Prijava preko elektronske prijavnice (več o tem v nadaljevanju)

-          Delavnica je namenjena izključno predstavnikom podjetij

-          Obstoječ osebni profil na LinkedIn strani

-          Obvezna oprema: prenosni računalnik ali tablica

Delavnica je prilagojena za delo z udeleženci z obstoječim osebnim profilom na LinkedInu ter z lastnim prenosnim računalnikom ali tablico. Brez tega ne bo mogoče spremljati vsebine.

PRIJAVA:  Resne prijave sprejemamo preko elektronske prijavnice (kliknite TUKAJ) najkasneje do ponedeljka, 8. januarja 2018 do 12:00 oz do zasedbe prostih mest. Pohitite, število mest je omejeno. V prijavnici lahko oddate tudi svoje vprašanje za predavateljico.

KOTIZACIJA: Delavnica je brezplačna.

ODJAVA: Za neudeležbo brez pravočasne odjave vam GZS zaračuna 50,00 EUR (DDV vključen) režijskih stroškov. Pisna odjava brez finančnih posledic je možna najkasneje do torka, 9. januarja 2018 do 11:00, na enega od spodnjih elektronskih naslovov.

Program:

Uvodni nagovor: Andrej Brvar, projektni vodja

Delavnica 1. del: Brigita Lazar Lunder

Odmor

Delavnica 2. del: Brigita Lazar Lunder

Individualno mentorstvo po dogovoru (po urniku)**

* Pridržujemo si pravico do spremembe programa

** S predavateljico bo možen dogovor za individualno obravnavo takoj po delavnici oz. poljuben termin po dogovoru ter v okviru razpoložljivih ur. Več o tem boste izvedeli na sami delavnici.

Dodatne informacije: Gospodarska zbornica Slovenije

ga. Petra Arzenšek, tel.: 01/ 5898 156, e-pošta: petra.arzensek@gzs.si

ga. Vanja Bele, tel.: 01/ 5898 113, e-pošta: vanja.bele@gzs.si

g. Andrej Brvar, tel.: 01/ 5898 461, e-pošta: andrej.brvar@gzs.si

Projekt EXPEDIRE je sofinanciran v okviru Programa sodelovanja Interreg V-A Slovenija-Avstrija, iz sredstev Evropskega sklada za regionalni razvoj.