Arhiv: Nizozemska: Globalni podjetniški vrh

V Haagu bo 4. in 5. junija 2019 potekal Globalni podjetniški vrh 2019 (GES 2019), kamor so dobrodošli talentirani podjetniki z inovativnimi rešitvami iz petih področij GES 2019 (kmetijstvo, vode, zdravje, energija in povezljivost).

Pomembne informacije v zvezi s prijavo podjetij ne GES 2019:

- Rok za prijavo podjetij je 1. marec 2019.
- Izbrana podjetja bodo o izbiri obveščena do 1. aprila 2019. Izbranih bo 1.200 podjetij.
- Po 1. aprilu in obvestilu o izbiri za GES, bo potrebna registracija. Glede postopka registracije bodo vsa izbrana podjetja osebno obveščena.
- Registracija in udeležba na GES sta brezplačni. Organizator krije tudi stroške hotelske namestitve (vključno s hrano).

Platforma GES 2019 je namenjena povezovanju 1.200 podjetij in 350 investitorjev. Pričakuje se 2.500 udeležencev (podjetnikov, investitorjev, predstavnikov medijev itd.), ki se bodo lahko povezovali tudi preko posebne "matchmaking" aplikacije. Aplikacija in program GES bosta namenjena izključno registriranim udeležencem konference.

Na GES lahko sodelujejo zgolj podjetja (ki izpolnjujejo kriterije) in ne javne agencije, gospodarske zbornice ipd.

Več informacij: https://www.government.nl/latest/news/2018/11/15/the-global-entrepreneurs-summit-comes-to-the-netherlands-in-2019