Arhiv: (Po)novoletno darilo za vaše zaposlene

Ponovoletno darilo za vae zaposlene - web

Cenjeni člani GZS in poslovni partnerji,

želimo vam, da novo leto začnete v izobilju nove energije, zato smo na Gospodarski zbornici Slovenije pripravili edinstven webinar, ki bo zagotovo pustil pečat vsakemu izmed vas.

Verjamemo, da ste na začetku leta, po prazničnem vzdušju in dela prostih dneh, pripravljeni nekoliko več časa posvetiti osebni rasti in nadgradnji vaših znanj.

Zato, podarite zaposlenim v vašem podjetju ali pa kar sebi  - prav posebno darilo -  to je novo ZNANJE.

Za vas smo pripravili prav poseben 45 minutni webinar.

Vabimo vas k ogledu predavanja z naslovom Kako do energije za osebni in poslovni uspeh?, ki ga je za Gospodarsko zbornico Slovenije pripravil izjemni Dani Polajnar.

Kdaj si boste ogledali predavanje se lahko odločite sami.

O vsebini:

Praktično predavanje o energetskih stebrih;

• kako vzdrževati visok nivo energije
  • kako do ravnovesja med službenim in privatnim življenjem (work / life balance) v času dela na daljavo
  • kako še vedno dobro sodelovati v času dela na daljavo

Vsebina je namenjena slušateljem, ki želijo napredovati tako na poslovni kot tudi osebni ravni.

O predavatelju:

Dani Polajnar se že več kot 20 let aktivno ukvarja z raziskovanjem skupinske dinamike, vodenja in komuniciranja. Po več letih izkušenj na vodstvenih položajih je zaznal, da se timi različnih panog srečujejo s podobnimi izzivi - kako učinkovito delati skupaj v zahtevnem poslovnem okolju. Je ustanovitelj Teambuilding akademije (www.tba.si) in s timom sodelavcev izvaja kompleksne timske dogodke in izobraževanja v 12 evropskih državah.

Kot certificirani ATD svetovalec, diplomant Londonske šole za odnose z javnostmi in NLP mojster praktik je s svojo ekipo izvedel že več kot 2300 modernih timskih programov in izobraževalnih delavnic.
Do danes pa je prejel že več priznanj za svoje trenerske in svetovalne projekte.

Dani je coach in svetovalec za razvoj vodstvenih timov, trener s področja vodenja in timskega dela ter predavatelj na različnih poslovnih konferencah tako doma, kot v tujini.

Več na: www.danipolajnar.com

Dani Polajnar je tudi avtor poslovne knjižne uspešnice Iza in Samorog. V njej povzema zgodbo zakoncev Login – ustvarjalcev podjetja Outfit7. 7 Iza in Samorog je zgodba o vodenju, razvoju zaposlenih, kulturi, vrednotah, timskem delu, poslanstvu, izzivih in uspehu.

Več o knjigi →

Nakup:

Cena za individualen ogled  predavanja znaša:

za člane GZS 65,00€ + DDV

za  nečlane 78,00€ + DDV.

Cena za zakup posnetka predavanja  kot darilo za zaposlene v vašem podjetju
je odvisna od števila zakupljenih ogledov in članstva v GZS.

Prične se pri 35,00€  + DDV/osebo za od 2-10 zakupov ogledov

do izjemnih 15,00€ + DDV/osebo  za zakup od 51 do 100 ogledov.

V kolikor podjetje ni član GZS se cene zvišajo za 20%.

Pohitite in presenetite zaposlene ali sebe z izjemnim darilom!

Oddajte naročilo →

Za več informacij in naročila nam lahko pišete za mail petja.orehek.jerman@gzs.si ali nas pokličete na T: 01 5898 480.