Arhiv: Razvojno partnerstvo treh generacij 2018-2025

Ustrezna rast plač aktivne populacije, večja zaposljivost generacije 55+ ter ustreznejše izobraževanje mladih in njihovo hitrejše redno zaposlovanje. To bodo poudarki letošnjega Vrha slovenskega gospodarstva.

K sooblikovanju stališč Razvojnega partnerstva treh generacij 2018-2025, ki bo v ospredju na 12. Vrhu slovenskega gospodarstva, je Gospodarska zbor-nica Slovenije povabila Zvezo svobodnih sindikatov Slovenije, sindikat Pergam – konfederacijo sindikatov Slovenije, Obrtno-podjetniško zbornico Slovenije in Združenje delodajalcev Slovenije. Sodelovanje bo namreč eden ključnih pogojev za uresničevanje predlaganih ciljev. Na Vrh slovenskega gospodarstva pa bodo povabljeni tudi vse politične stranke in vladni predstavniki.

Celotni članek dostopen na tej povezavi!

Objavljeno v posebni izdaji revije Glas gospodarstva. Bi se radi naročili na celotno revijo?