Arhiv: Delavnica Priprava projektne prijave na razpis v okviru VŽU

Začetek avgusta so se zadnjič v tej finančni perspektivi odprli centralizirani razpisi programa Vseživljenjskega učenja. Čeprav je program na prvi pogled namenjen predvsem organizacijam, ki se ukvarjajo z izobraževanjem in usposabljanjem, je zanimiv tudi za podjetja, ki lahko nudite podporo izobraževanju prek e-učenja, ki želite svoje znanje prenesti na druge ciljne skupine doma in v tujini, dodatno usposobiti svoje zaposlene, razvijati ključne kompetence ali pripraviti širše akcije osveščanja.

Gospodarska zbornica Slovenije in Pro-Eco d.o.o. vas zato vabita na delavnico »Priprava projektne prijave na razpis v okviru programa Vseživljenjsko učenje 2012« s poudarkom na centraliziranih akcijah, ki bo 12. septembra 2012 na Gospodarski zbornici Slovenije.

Več o dogodku na spletni strani /skupne_naloge/mednarodno_poslovanje/58911.