Še naprej je treba videti priložnosti

Naj je bilo še tako hudo, včasih brezizhodno, vsakokrat je po še tako trdni temi zasijalo sonce. In če kdaj, potem lahko zdaj ocenimo, kako izjemen je bil k temu prispevek nagrajencev Gospodarske zbornice Slovenije.

Zastor za 50. podelitvijo nagrad Gospodarske zbornice Slovenije je padel. Prireditev, ki je bila obletnici primerno glamurozno izpeljana v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma, je pokazala, da znamo v Sloveniji nagraditi najboljše. Da kljub pregovorni nevoščljivosti v slovenskem nacionalnem karakterju (mimogrede, kolikor poznam razmere, podobno o sebi, da so nevoščljivi bolj, kot je to značilno za druge države, mislijo v vseh naših sosedah) znamo izraziti svoj poklon in občudovanje tistim, ki skočijo iz povprečja in premikajo meje navzgor.

Celotni članek dostopen na tej povezavi!

Objavljeno v reviji Glas gospodarstva. Bi se radi naročili na celotno revijo?