Sedem ukrepov za koalicijsko pogodbo

Na Gospodarski zbornici Slovenije smo letos že sedmič organizirali Vrh malega gospodarstva.

Gospodarska zbornica je že pred volitvami izpeljala vrsto srečanj s političnimi strankami. Predstavili smo svoje informacije, ocene in predloge o gospodarskih razmerah in potrebnih spremembah. Kot je običajno, smo pred volitvami pri politikih naleteli na zelo veliko posluha. Tudi programi, s katerimi so nagovarjali volivce, so bili ustrežljivi. Seveda pa so bili ustrežljivi do vseh družbenih skupin. Obljubljali so večjo konkurenčnost in pogoje poslovanja kot tudi nove socialne pravice, višje plače, nove investicije.

Celotni članek dostopen na tej povezavi!

Objavljeno v reviji Glas gospodarstva. Bi se radi naročili na celotno revijo?