Arhiv: Cenik, načini poslovanja, kontakti

Cenik - Javne listine

Spodaj navedene listine izdaja Gospodarska zbornica Slovenije na podlagi podeljenega javnega pooblastila. DDV ni obračunan na osnovi 5. točke 5. člena ZDDV-1.

Cenik - Druge listine in storitve

Ne gre za listine in storitve na podlagi podeljenega javnega pooblastila. Cenik vseh navedenih storitev ne vključuje DDV.

Cenik velja od 1. 1. 2016.

Oddelek JAVNE LISTINE je lociran v poslovni stavbi CPU, za poslovno stavbo GZS, v 1.nadstropju (Kardeljeva ploščad 27a, Ljubljana).

Uradne ure so od ponedeljka do petka od 8. do 13. ure.

Plačilo lahko izvedete:

• z nakazilom na TRR: 02924-0017841495, sklic: matična številka-1200: vlogi priložite kopijo potrdila o plačilu ali
    • plačate z gotovino na oddelku Javne listine (plačilo s plačilnimi karticami ni možno)

Listine lahko naročite:

• po pošti: GZS – Javne listine, Dimičeva 13, 1504 Ljubljana,
    • po  faksu: 01 23 29 271,
    • po e-pošti,
    • osebno v času uradnih ur.

Izdane listine vam lahko:

• pošljemo po pošti na vaš naslov ali
    • jih prevzamete osebno v času uradnih ur.

Kontakti:

Nakup obrazcev:
    Antonija Rojko, T: 01 5898 282, E:
    antonija.rojko@gzs.si

Licence za opravljanje prevozov v cestnem prometu: nove vloge, obnove:
    Eva Bajec, T: 01 5898 295, E:
    eva.bajec@gzs.si

Zvezki ATA (ATA Carnet), Potrdila o poreklu blaga (Certificate of Origin), Certifikat o članstvu:
    Irena Simendič, T: 01 5898 117, E:
    irena.simendic@gzs.si

Dovolilnice za opravljanje mednarodnih cestnih prevozov blaga, CEMT dovolilnice, Licence za opravljanje prevozov v cestnem prometu: dodatna vozila, potrdila za voznike:
    Katja Končan, T: 01 5898 271, E:
    katja.koncan@gzs.si

NACIONALNI ELEKTRONSKI REGISTER (NER)

Nacionalni elektronski register licenc za opravljanje prevozov v mednarodnem cestnem prometu (NER) je javno dostopna baza vseh
    podjetij in upravljavcev prevozov z veljavno licenco Skupnosti za mednarodni prevoz blaga in potnikov v cestnem prometu, ter licenc za opravljanje prevozov v notranjem cestnem prometu izdano s strani Gospodarske zbornice Slovenije ali Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije  - izdajateljev licenc za prevoze v cestnem prometu.