Arhiv: 20. 3.: Najpomembnejši izobraževalni program za izvoznike

ZUNANJETRGOVINSKA ŠOLA

vam prinaša številna nova znanja in veščine, kjer boste poleg strokovno praktičnega dela spoznali tudi primere dobrih praks z najvidnejšimi posamezniki slovenskega gospodarstva.

Poleg sistematičnega pregleda nad vsemi pomembni področji trgovanja s tujino boste v sklopu usposabljanja pripravili tudi Izvozni načrt, ki ga boste lahko takoj uporabili v praksi, saj bo pripravljen za vaše podjetje, vaše produkte ali storitve in vaše tuje trge. Vse to ob pomoči individualnih konzultacij vrhunskega predavatelja.

Program je zastavljen tako, da vam na praktičnih primerih predstavimo:

•  medkulturno komunikacijo v mednarodnem okolju in značilnosti na posameznih trgih
    • izvozni in uvozni načrt,
    • nastope na sejmih v tujini,
    • iskanje tujih investitorjev,
    • pogajanja, trženje in pospeševanje prodaje v mednarodnem poslovanju,
    • instrumente zavarovanja plačil in pogodbenih obveznosti ter financiranje dobavnih verig ter
    • mednarodno pogodbeno in poslovno pravo, carino, logistiko in transport.

Začetek programa: 20. marec 2018

Več informacij in prijave

NACIONALNI ELEKTRONSKI REGISTER (NER)

Nacionalni elektronski register licenc za opravljanje prevozov v mednarodnem cestnem prometu (NER) je javno dostopna baza vseh
    podjetij in upravljavcev prevozov z veljavno licenco Skupnosti za mednarodni prevoz blaga in potnikov v cestnem prometu, ter licenc za opravljanje prevozov v notranjem cestnem prometu izdano s strani Gospodarske zbornice Slovenije ali Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije  - izdajateljev licenc za prevoze v cestnem prometu.