Arhiv: Poslovanje oddelka Javne listine

Spoštovani uporabniki storitev Javnih listin,

obveščamo vas, da do nadaljnjega preklicujemo možnost osebnih svetovanj in osebnih izmenjav dokumentov.
    Vse zadeve pa rešujemo po običajnih postopkih.

Vloge sprejemamo po klasični ali e-pošti ali preko nabiralnika, ki je nameščen na vhodu v poslovno stavbo GZS-CPU, Kardeljeva ploščad 27a, Ljubljana. Vloge za izdajo potrdil o poreklu blaga in overitve listin sprejemamo preko spletne aplikacije essCert

Izdane listine vam bomo poslali po pošti.

Vse vloge, osnovne informacije s področja Javnih listin ter vsi kontaktni podatki so objavljeni na spletni strani www.gzs.si/listine.

GZS, Javne listine

NACIONALNI ELEKTRONSKI REGISTER (NER)

Nacionalni elektronski register licenc za opravljanje prevozov v mednarodnem cestnem prometu (NER) je javno dostopna baza vseh
    podjetij in upravljavcev prevozov z veljavno licenco Skupnosti za mednarodni prevoz blaga in potnikov v cestnem prometu, ter licenc za opravljanje prevozov v notranjem cestnem prometu izdano s strani Gospodarske zbornice Slovenije ali Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije  - izdajateljev licenc za prevoze v cestnem prometu.