Za spodbujanje malega in srednjega gospodarstva ter podjetništva na GZS Podjetniško trgovski zbornici v letu 2015 pripravljajo nove, aktualne vsebine in izobraževalne dogodke z mreženjem

Ljubljana, 28.1.2015 - GZS Podjetniško trgovska zbornica pripravlja v letu 2015 kar nekaj novih in aktualnih vsebin za mala in srednja podjetja ter samostojne podjetnike. S prenovljenim konceptom dogodkov želijo osvežiti ponudbo izobraževanj ter podjetnikom ponuditi točno tista znanja, ki jih potrebujejo za uspešno in učinkovito delo.

V mesecu februarju bodo tako začeli s Podjetniškimi klepeti, ki bodo potekali v obliki informativno-izobraževalnih delavnic. Podjetniki bodo spoznavali uspešne primere podjetniških praks na vseh nivojih poslovanja. Poudarek bo na mreženju, izmenjavi znanj, izkušenj in kontaktov. Prvi Podjetniški klepet z naslovom Koraki do bolj učinkovitega poslovanja in dolgoročne poslovne uspešnosti bo potekal 12. februarja 2015, v prostorih Gospodarske zbornice Slovenije, z začetkom ob 9. uri.

Med novosti, ki so jih za svoje člane pripravili v GZS Podjetniško trgovski zbornici, sodita tudi Podjetniški servis in Skupinska nabava blaga in storitev. Skupaj s Podjetniškim klepetom sestavljajo t.i. Podjetniški šparovček.

“GZS Podjetniško trgovska zbornica je ena od pomembnih delov Gospodarske zbornice Slovenije saj že 35 let predstavlja pomemben glas malega in srednjega gospodarstva, ki ima v Sloveniji v tem času vedno bolj pomembno vlogo. Ravno zato želimo stopiti korak naprej ter vložiti še več naporov v to, da malim in srednjim podjetjem ter samostojnim podjetnikom zagotovimo, ponudimo pomoč in spodbudo pri poslovanju v vseh možnih oblikah. V GZS Podjetniško trgovski zbornici želimo s posodobljeno obliko izobraževanj in druženj spodbujati podjetniško povezovanje, sodelovanje, mreženje ter izmenjavo znanj.” je še dodala ga. Vida Kožar, direktorica GZS Podjetniško trgovske zbornice ter zaključila s povabilom na februarski Podjetniški klepet in prijetno podjetniško druženje.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Več informacij: GZS Podjetniško trgovska zbornica, Dimičeva 13, 1504 Ljubljana, T: (01) 58 98 312, ptz@gzs.si, https://www.gzs.si/ptz