Arhiv: Objavljen poziv članom GZS za predlaganje kandidatov za organe GZS

Maja 2015 poteče mandat Skupščini Gospodarske zbornice Slovenije (GZS) in drugim voljenim organom GZS. Zato je bil objavljen poziv članom GZS za predlaganje kandidatov za organe GZS. Volilna opravila bodo potekala do 21. maja, ko bo konstitutivna seja Skupščine GZS.

Člani, organizirani v združenjih oz. zbornicah dejavnosti in v območnih zbornicah bodo volili svoje upravne odbore in predstavnike v Skupščino GZS. V skladu z volilnim pravilnikom in rokovnikom volilnih opravil lahko posredujejo predloge kandidatov za člana upravnega odbora združenja/zbornice dejavnosti, člana upravnega odbora območne zbornice ter predstavnika združenja dejavnosti oz. območne zbornice v Skupščini GZS do 7. aprila, za predsednika GZS pa najkasneje do 14. maja 2015.

Vse informacije so objavljene tudi na spletnem portalu GZS na naslovu https://www.gzs.si/o_gzs/vsebina/Volitve-2015

Dodatne informacije: mag. Tajda Pelicon, Služba za strateško komuniciranje, 01 5898 136