Arhiv: Izvoljeno novo vodstvo Podjetniško trgovske zbornice

UO GZS Podjetniško trgovske zbornice (PTZ) je 12. maja 2015 na svoji 1. konstitutivni seji izvolil vodstvo PTZ. Na čelu še vedno ostaja mag. Brane Lotrič, B&B, d.o.o., izvoljena pa sta bila dva podpredsednika - g. Trivo Krempl, AJM; d.o.o. in g. Marko Lotrič, Lotrič d.o.o.. Skupaj z direktorico PTZ mag. Vido Kožar sestavljajo predsedstvo Podjetniško trgovske zbornice.

Vizija in poslanstvo GZS PTZ

Vizija

Članom PTZ smo informacijsko, strokovno, izobraževalno, poslovno in lobistično središče, kjer učinkovito zastopamo in ščitimo skupne interese članstva in nudimo pomoč predvsem pri pospeševanju razvoja malega in srednjega gospodarstva.

Poslanstvo

PTZ povezuje podjetja storitvenih dejavnosti, proizvodnje in trgovska podjetja. Svoje poslanstvo utemeljuje z visoko stopnjo specifičnega delovanja na podlagi več kot petintridesetletnih izkušenj predvsem z malimi podjetji.

na fotografiji iz leve proti desni: Trivo Krempl, Vida Kožar, Brane Lotrič, Marko Lotrič

Dodatne informacije: mag. Vida Kožar, direktorica GZS-PTZ, 01 5898 315, vida.kozar@gzs.si