Arhiv: REŠITEV PROBLEMATIKE PRIPRAVE JAVNIH NAROČIL ZA ŽIVILA

Na Zbornici kmetijskih in živilskih podjetjih, ki deluje v okviru Gospodarske zbornice Slovenije smo izdelali enostavno in učinkovito spletno orodje za javno naročanje živil. V mesecu novembru je bila dodeljena vsem javnim zavodom v Sloveniji (osnovnim šolam, vrtcem, bolnišnicam, socialno-varstvenim zavodom, itd.) koda za dostop do te spletne aplikacije, ki se imenuje Katalog živil za javno naročanje. Aplikacija omogoča izbor živil, oblikovanje sklopov in pripravo izločenih sklopov. Javnim zavodom bo s tem prihranjeno ogromno časa in stroškov. Naročniki bodo imeli tudi pregled nad ponudbo izdelkov, ki jih proizvajajo kmetje in zadruge ter kmetijska in živilska podjetja. V projektu koordinacije ponudbe sodelujeta tudi Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije in Zadružna zveza Slovenije.

Več informacij je v prilogi.