Arhiv: KOMPETENTNI KADRI ZA VEČJO KONKURENČNOST SLOVENSKEGA AGROŽIVILSTVA

26 agroživilskih podjetij je 15. oktobra v okviru Kadrovske konference Zbornice kmetijskih in živilskih podjetij pri GZS z zaključno konferenco Kompetenčnega centra za kadre na področju agroživilstva - KOC HRANA – uspešno sklenilo dvoletni projekt izobraževanja in usposabljanja kadrov v vključenih podjetjih.

V okviru Kadrovske konference Zbornice kmetijskih in živilskih podjetij je včeraj potekala zaključna konferenca Kompetenčnega centra za kadre na področju agroživilstva – KOC HRANA, katerega prijavitelj je Pomurska gospodarska zbornica (PGZ), GZS – Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij pa je v vlogi kadrovskega partnerja. Glavni cilj projekta je bil povečati kompetence zaposlenih za njihovo delo. Od marca 2017 do konca decembra 2018 je tako vseh 26 podjetij v različnih usposabljanjih izvedlo 2.122 izobraževalnih vključitev, 1.340 oseb je obiskalo več kot 227 usposabljanj. Projekt lahko označimo kot uspešen, saj presega napovedane vključitve za 27 %.

Več informacij je na povezavi.