Arhiv: Nakup Zbornika 15. Kongresa računovodskih servisov

ZRS nudi možnost nakupa Zbornika 15. Kongresa računovodskih servisov na 207 straneh.
    30,00 € + DDV

Program 15. Kongresa računovodskih servisov:

• Delovno pravna zakonodaja v praksi za računovodje, Igor Knez, Pravna služba GZS
    • Praktične izkušnje pri inšpiciranju transfernih cen, Barbara Guzina, Ataks, mednarodne rešitve, d.o.o.
    • Kako do svojega denarja tudi brez posredovanja sodišča?, Matija Jamnik, JK Skupina, pravno in davčno svetovanje d.o.o.
    • Promocija zdravja na delovnem mestu v računovodskih servisih – smernice/priporočila in davčni vidik, Maja Bohorič, Svilar-Bohorič & partnerji d.o.o.
    • Kontrolni seznam za preverjanje dobre prakse v malih podjetjih, Marija Tomc Muc, Biro Bonus d.o.o.
    • Direktna obremenitev kot način zavarovanja pred neplačili, Miha Filipič, Unicredit Banka Slovenija d.d.
    • Letni razgovor: koristno orodje ali nujno zlo?, mag. Vesna Reich, Integrita H.R., poslovno svetovanje Vesna Reich s.p.
    • Odprava napak na področju DDV - brez posledic?, mag. Damijan Špes, Davčna hiša Bilans d.o.o.
    • Poslovno-ekonomski vidiki analize računovodskih izkazov, mag. Jože Kaligaro, JK in partnerji, poslovno-finančno prestrukturiranje in razvoj kompetenc, Jože Kaligaro, s.p.
    • Arhiviranje računovodske dokumentacije s poudarkom na e-hrambi v digitalni obliki, dr. Vladimir Žumer
    • Poslovni protokol v strnjenih korakih, Ksenija Benedetti, šefinja protokola Republike Slovenije

Informacije in naročila
    :