Arhiv: Praktični priročnik za vodenje računovodskega servisa IFAC, druga izdaja, december 2011

Mednarodna zveza računovodskih strokovnjakov (IFAC) je v decembru 2011 izdala dopolnjeno izdajo Praktičnega priročnika za vodenje podjetja – izvajalca računovodskih storitev (Practice Management Guide for Small- and Medium-Sized Practices). Priročnik je namenjen malim in srednje velikim izvajalcem računovodskih storitev ter vsebuje napotke in usmeritve, ki računovodskim servisom omogočajo boljše vodenje svojih podjetij in poslovanje na bolj varen, donosen in strokoven način. ZRS se vseskozi zavzema za ustvarjanje pozitivnega okolja za delovanje računovodskih servisov. Tovrstni priročnik je po našem mnenju koristno orodje, ki lahko pripomore k lažjemu, uspešnejšemu in dolgoročno usmerjenemu poslovanju vašega podjetja. Prav tako verjamemo, da angleški jezik ne bi smel predstavljati prevelike ovire, da se ne bi uspešno spopadli z, po našem mnenju, uporabnim in zanimivim priročnikom.

Prispevek je na voljo tukaj.

Dostop do zaprtih straneh je omogočen le članom Zbornice računovodskih servisov z geslom.