Arhiv: Uredba o višini povračil stroškov v zvezi z delom in dohodkov, ki se ne vštevajo v davčno osnovo

Na zadnji seji je Ekonomsko socialni svet obravnaval novo Uredbo o višini povračil stroškov v zvezi z delom in dohodkov, ki se ne vštevajo v davčno osnovo (Ur.l. RS, št. 142/04).

V razpravi je bilo ugotovljeno, da so v uredbi določene pomanjkljivosti, minister za finance dr. Bajuk pa je dal zagotovilo, da bo Ministrstvo za finance proučilo pripombe in predloge socialnih partnerjev, ki naj bi svoja mnenja posredovali ministrstvu v roku enega tedna.

Na GZS je samostojni svetovalec v pravni službi gospod France Kokalj že pripravil izhodišča, ki naj bi jih upoštevalo Ministrstvo za finace pri spremembah Uredbe.

Vabimo vas, da  tudi vi posredujete svoje predloge.

Pripeti dokumenti