Arhiv: Prvi simpozij pridružitvenih članic EU – The Profession's First Symposium on EU Enlargement, Dunaj, Avstrija

Na Dunaju bo od 13. do 15. oktobra 2004 potekal Prvi simpozij pridružitvenih članic EU - The Profession's First Symposium on EU Enlargement.

Namen simpozija je srečanje in izmenjava mnenj, izkušenj in drugih informacij stanovskih strokovnjakov s področja računovodstva, davkov in revizije iz Avstrije, Češke, Madžarske, Slovaške, Hrvaške in Slovenije.

Simpozij organizira Zbornica gospodarskih zaupnikov iz Avstrije v sodelovanju s sorodnimi organizacijami in institucijami iz navedenih držav.
    Menimo, da je simpozij poleg seznanitve z zakonodajami in organiziranostjo stanovskih organizacij drugih držav na tem področju, tudi odlična priložnost za navezovanje poslovnih stikov in sklepanje novih poslov.

Natančnejša vsebina programa simpozija s prijavnico (.pdf)

Kotizacije za udeležbo na simpoziju ni. Udeleženec krije stroške prevoza in nastanitev v hotelu.

Vljudno vas prosimo, v kolikor se boste odločili za prijavo, da izpolnjeno prijavnico pošljete čimprej, najkasneje pa do 13.9.2004 po pošti, faksu ali elektronski pošti na naslov:

Gospodarska zbornica Slovenije
    Združenje računovodskih servisov
    Dimičeva 13, 1504 Ljubljana
    Faks: 01/ 5898 317
    E-pošta:
    dasa.ostir@gzs.si

Vaša prijava bo posredovana organizatorju na Dunaj v okviru skupinske prijave članov Združenja računovodskih servisov.

Veselimo se vašega sodelovanja!

Pripeti dokumenti