Arhiv: Dogodek ob 20. obletnici delovanja Zbornice računovodskih servisov

3. decembra 1996 se je sestal Ustanovni zbor Sekcije podjetij računovodskih, knjigovodskih, revizijskih in davčno svetovalnih storitev (SRKRD) pri GZS. Sekcija je prerasla v Združenje računovodskih servisov in nadaljevala svoje poslanstvo kot Zbornica računovodskih servisov.

Letos mineva 20 let od prvega za našo dejavnost pomembnega mejnika. Ob obletnici delovanja smo za člane organizirali seminar z delavnico: Letni razgovor s stranko za računovodske strokovnjake in obuditi spomine na začetke združevanja. 58 članov ZRS se je 8. 12. 2016 zbralo na seminarju.

Ob zaključku so povedali, da jim je bilo še posebej všeč:

• sodelovanje udeležencev in interaktivnost seminarja
    • primeri, druženje s strokovnjaki z enakega področja
    • strokovna sprostitev in navdih zadelo za naprej s strankami
    • komunikacija in sodelovanje v skupini
    • izmenjava mnenj in idej

Dogodek je imel tudi dobrodelno noto: zbirali zbirali smo hrano z daljšim rokom trajanja v neomejenih količinah, ki smo jo podarili Anini zvezdici za socialno ogrožene družine.

Najlepša hvala vsem članom ZRS, ki ste na dogodku ob 20. obletnici delovanja ZRS darovali za 10 polnih nakupovalnih vozičkov hrane za Anino zvezdico. Hkrati HVALA VSEM ČLANOM za dosedanjo podporo in z veseljem stopamo z vami naprej do novih mejnikov.

Vsebino seminarja z delavnico lahko preberete tukaj.