Arhiv: Za člane ZRS pripravljena vzorca pogodbe o obdelavi ali podoobdelavi osebnih podatkov po GDPR

25. maj 2018, ko v veljavo stopi Splošna uredba o varstvu osebnih podatkov, se hitro približuje.

Za člane ZRS smo zato pripravili dva vzorca pogodb:

• Vzorec pogodbe o obdelavi osebnih podatkov - vzorec je namenjen urejanju odnosa in obdelavi osebnih podatkov med vami in vašimi strankami
    • Vzorec pogodbe o podobdelavi osebnih podatkov - vzorec je namenjen urejanju odnosa in obdelavi osebnih podatkov med vami in vašimi podizvajalci (pogodbeni sodelavci, ponudniki oblačnih storitev ...)

Cena vzorcev pogodb:

• vzorec Pogodbe o pogodbeni obdelavi osebnih podatkov po ceni 60,00 EUR + DDV,
    • vzorec Pogodbe o podpogodbeni obdelavi osebnih podatkov po ceni 60,00 EUR + DDV ali
    • oba vzorca pogodb po ceni 110,00 EUR + DDV

Obrazec za naročilo vzorcev pogodb >>>

Še niste član Zbornice računovodskih servisov?

Vabimo vas, da se včlanite v Zbornico računovodskih servisov in kot član takoj izkoristite možnost nakupa dveh vzorcev pogodb, ki sta bila pripravljena posebej za računovodske servise in ju je za ZRS pripravila Odvetniška pisarna Pirc-Musar.

Kako postanem član ZRS in koristim brezplačne ugodnosti?

Za vaš vstop v članstvo dopolnite priloženi pristopni obrazec. Za leto 2018 bo nato izstavljen en račun za članarino, ki ga bo možno poravnati v več obrokih:

• 168,00 EUR za ZRS (21,00 EUR mesečno) za obdobje maj-december 2018 (letna članarina znaša 252,00 EUR)
    • od 40,00 EUR za GZS (od 5,00 EUR mesečno, lestvica je objavljena tukajza obdobje maj-december 2018 (letna članarina znaša od 60,00 EUR)
    Ob včlanitvi lahko takoj izkoristite:
    • Nakup dveh vzorcev pogodb po GDPR.
    • Dnevno prejemanje zakonodajnih novosti s področja računovodstva na vaš elektronski naslov.
    • Izkoristite 2 uri brezplačnih pravnih svetovanj strokovnjakov letno s področij statusnega, izvršilnega, insolvenčnega prava, javnih naročil, zaščite intelektualne lastnine, alternativnega reševanja sporov in financ. Svetujemo vam lahko tudi glede priprave pogodbe s partnerjem.
    • Z vašimi vprašanji se lahko obrnete tudi na 26 strokovnjakov z 12 različnih področij svetovalnega centra Infopika. Ti bodo brezplačno odgovorili na 5 vaših vprašanj letno.

Članom je na voljo še več kot 25 drugih ugodnosti, več informacij je na voljo v letaku »9 razlogov, zakaj postati član ZRS«.

Za vaš vstop v članstvo ZRS le izpolnite pristopni obrazec.

Koristne povezave: