Arhiv: Paket vzorcev notranjih aktov za izvajanje ZPPDFT-1

Zavezanci po Zakonu o preprečevanju pranja denarja in financiranja terorizma (ZPPDFT-1) so določeni v 4. členu zakona. Med drugimi so zavezanci tudi pravne in fizične osebe, ki opravljajo posle v zvezi z dejavnostjo računovodskih storitev.

ZRS nudi naročilo paketa vzorcev notranjih aktov za izvajanje ZPPDFT-1, ki ga lahko naročijo le člani ZRS in ki vsebuje:

• Vzorec dokumentov:
      • Notranji akt o postopkih izvajanja ukrepov za preprečevanje pranja denarja in financiranja terorizma
      • Ocena tveganja za pranje denarja in financiranje terorizma
    • Vzorec obrazcev:
      • pregled stranke, ki je gospodarski subjekt – pravna oseba
      • pregled stranke, ki je gospodarski subjekt – pravna oseba – poenostavljeni pregled
      • pregled stranke, ki je samostojni podjetnik ali fizična oseba, ki opravlja dejavnost – poenostavljeni pregled
      • pregled stranke, ki je tuj sklad ali tuja ustanova
      • pregled stranke, ki je subjekt, ki nima deležev ali ustanova
      • pregled stranke, ki je fizična oseba
      • pregled stranke, ki je fizična oseba – poenostavljeni pregled
      • za prijavo pooblaščenca in namestnika za pošiljanje na UPPD
      • seznam zaposlenih, ki ga zaposleni podpišejo, ko se seznanijo z notranjim aktom in oceno tveganja
    • Pripomočka:
      • Evidenca – popis strank z oznako tveganja
      • Primer programa izobraževanja
      • Seznam izvedenih aktivnosti/ukrepov v letu ____ po ZPPDFT-1

Cena paketa: 210,00 EUR + DDV.

Obrazec za naročilo >>>

Še niste član Zbornice računovodskih servisov?

Vabimo vas, da se včlanite v Zbornico računovodskih servisov in kot član takoj izkoristite možnost nakupa vzorcev dokumentov, ki so bili pripravljeni posebej za računovodske servise in jih je za ZRS pripravila Odvetniška pisarna Pirc-Musar.

Kako postanem član ZRS in koristim brezplačne ugodnosti?

Za vaš vstop v članstvo dopolnite priloženi pristopni obrazec. Za leto 2019 bo nato izstavljen en račun za članarino:

• 252,00 EUR za ZRS (21,00 EUR mesečno) za leto 2019
    • od 60,00 EUR za GZS (od 5,00 EUR mesečno, lestvica je objavljena tukajza leto 2019
    Ob včlanitvi lahko takoj izkoristite:
    • Naročilo paketa vzorcev notranjih aktov za izvajanje ZPPDFT-1, ki so prilagojeni posebej  za računovodske servise
    • Naročilo vzorcev dokumentov po GDPR, ki so prilagojeni posebej  za računovodske servise.
    • Dnevno prejemanje zakonodajnih novosti s področja računovodstva na vaš elektronski naslov.
    • Izkoristite 2 uri brezplačnih pravnih svetovanj strokovnjakov letno s področij statusnega, izvršilnega, insolvenčnega prava, javnih naročil, zaščite intelektualne lastnine, alternativnega reševanja sporov in financ. Svetujemo vam lahko tudi glede priprave pogodbe s partnerjem.
    • Z vašimi vprašanji se lahko obrnete tudi na 26 strokovnjakov z 12 različnih področij svetovalnega centra Infopika. Ti bodo brezplačno odgovorili na 5 vaših vprašanj letno.

Članom je na voljo še več kot 25 drugih ugodnosti, več informacij je na voljo v letaku »9 razlogov, zakaj postati član ZRS«.

Za vaš vstop v članstvo ZRS le izpolnite pristopni obrazec.

Koristne povezave: