Arhiv: Ponovitev info dneva za razpis RRI

Vabilo na informativni dan Sklopa 2: »Spodbude za raziskovalno-razvojne projekte (TRL 6-9)« javnega razpisa za RRI v verigah in mrežah vrednosti

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport ter Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo sta 29.1.2016 objavila skupni Javni razpis za RRI v verigah in mrežah vrednosti.

Za vse potencialne prijavitelje Sklopa 2: »Spodbude za raziskovalno-razvojne projekte (TRL 6-9)«  Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo ter Gospodarska zbornica Slovenije organizirata informativni dan, na katerem bodo predstavljeni glavni poudarki in cilji Sklopa 2 javnega razpisa. Informativni dan bo potekal v četrtek, 31. 3. 2016, ob 10.00 uri, v prostorih Gospodarske zbornice Slovenije (dvorana A), na Dimičevi 13 v Ljubljani.

Prijave zbiramo do 29. 3. 2016 oziroma do zapolnitve prostih mest.

Obrazec za prijavo