Gospodarska Zbornica Slovenije | Arhiv: GZS na MOS: pestro dogajanje na naši stojnici

Arhiv: GZS na MOS: pestro dogajanje na naši stojnici

Med 12. in 17. septembrom bo razstavni prostor GZS vsak dan posvečen drugi tematiki. Na razpolago boste imeli vse od individualnega svetovanja in informacij, kako prodreti na tuje trge, refleksoterapije, pa do predstavitve Višje strokovne šole CPU, dejavnosti strokovnjakov poslovno storitvenih dejavnosti ter gospodarskih subjektov s področja poslovanja z nepremičninami. Tudi plesalo in bralo se bo.

Vabljeni, da nas obiščete in se seznanite z najrazličnejšimi našimi dejavnostmi. Razpored je razviden iz spodnje tabele.

Se vidimo na razstavnem prostoru GZS v dvorani L1!

Tema dneva

Ure

Torek- 12. 9.

Povečajte poslovno uspešnost s strokovnjaki Zbornice poslovno storitvenih dejavnosti

Predstavitev dejavnosti svetovanja ter prevajanja in tolmačenja

Med 10.30 in 12.30 ter 13.30 in 17.00 bodo na stojnici potekali kratki pogovori s strokovnjaki-svetovalci

Ves dan bo za člane GZS mogoča prijava na posebej organiziran brezplačni 1-urni Pogovor s svetovalcem

Sreda – 13. 9.

Plesna šola Pingi

Predstavitev programa - Maturantski ples

Sekcija refleksoterapevtov - predstavitev "Samopomoč z refleksoterapijo dlani".

Refleksoterapevtka Nada Tomazin Dokl bo na željo izvajala refleksoterapijo dlani.

Na razpolago bo tudi za vprašanja o možnih rešitvah za posamezne težave.

9.00 – 19.00, predstavitve z animatorjema pa bi bile ob 10.00, 11.30, 13.00 in 14.00

Četrtek – 14. 9.

Z GZS na tuje trge

Individualno svetovanje in informacije kako prodreti na tuje trge.

Petek – 15. 9.

Poslovanje z nepremičninami

Predstavitev dejavnosti gospodarskih subjektov s področja poslovanja z nepremičninami ter Kodeksa dobrih poslovnih običajev v prometu z nepremičninami in certifikata Zaupanja vreden upravnik. Svetovanje s področja upravljanja po pogodbi in posredovanja v prometu z nepremičninami.

Sobota – 16. 9.

Predstavitev Višje strokovne šole CPU z izobraževalnimi programi: inženir informatike, inženir gradbeništva, ekonomist in poslovni sekretar.

Predstavitev programa delovodja v gradbeništvu in elektroenergetiki.

Predstavitev strokovnih usposabljanj: nova zunanjetrgovinska šola, nepremičninski posrednik, vodja projektov, računovodja, idea manager, vodja pisarne, GTD metoda, ….

Obiskovalci razstavnega prostora GZS bodo lahko pridobili bon za popust v višini 100 EUR za vpis v višjo strokovno šolo in bon za 15% popust za udeležbo na strokovnih usposabljanjih.

Nedelja – 17. 9.

Kampanja Slovenija bere in akcija Posvoji knjigo.

12.00 Gost: Leopold Suhodolčan

Vsak dan na našem razstavnem prostoru …

Na razstavnem prostoru GZS bomo vsak dan omogočili imetnikom certifikata Excellent SME možnost t.i. »meeting pointa«. Pri nas bo postavljena mizica, označena z zastavico Excellent SME. Uporabi jo lahko vsak imetnik certifikata, ki želi imeti sestanek s poslovnim partnerjem.

b i u citat

CAPTCHA slika
Prosimo prepišite varnostno kodo s slike: