Gospodarska Zbornica Slovenije | Arhiv: Spletni prenos: 4. simpozij o zdravem življenjskem slogu: Zdrava delovna mesta za vse generacije

4. simpozij o zdravem življenjskem slogu: Zdrava delovna mesta za vse generacije (Ljubljana, 18.-19. april 2016) organizirajo Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti, Ministrstvo za zdravje, Razvojni center informacijsko-komunikacijskih tehnologij Savinja Žalec v sklopu projekta 24alife ter Zdravniška zbornica Slovenije – v sodelovanju z Evropsko fundacijo za izboljšanje življenjskih in delovnih razmer (Eurofound) ter Evropsko agencijo za varnost in zdravje pri delu (EU-OSHA), ki dogodek tudi sofinancira.

Obravnavane bodo naslednje teme:
  • izzivi na področu zagotavljanja varnosti in zdravja pri delu v luči demografskih sprememb in tehnološkega razvoja,
  •  ravnanje s starejšimi pri delu in medgeneracijska solidarnost kot elementa poslovnega uspeha,
  •  zdrav življenjski slog in staranje,
  • promocija zdravja na delovnem mestu,
  • poleg prej naštetih tem bodo predstavljeni primeri dobre prakse iz ZDA (Klinika Mayo), Avstrije, Finske(Berner Ltd.), Nizozemske, Irske, Indije (Apollo Hospitals) in Slovenije.

Ogled seminarja v živo je mogoč preko portala Zrno Zdravja http://zrnozdravja.si/asset/bJ5tmx8mNEzYrLk5P

b i u citat

CAPTCHA slika
Prosimo prepišite varnostno kodo s slike: