Gospodarska Zbornica Slovenije | Arhiv: Dan potem: MGRT umaknilo četrto mnenje

Arhiv: Dan potem: MGRT umaknilo četrto mnenje

V petek smo objavili četrto mnenje ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo, ki zadeva presojo o upravičenosti olajšav za raziskave in razvoj (R&R) ter s tem povezane inšpekcijske nadzore Finančne uprave. S presenečenjem smo danes ugotovili, da je ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo (MGRT) samo dan potem, ko smo v petek prek naše spletne stani o četrtem mnenju obvestili podjetja, obenem pa tudi združenja in zbornice pod okriljem GZS, to mnenje umaknilo s spletne strani.

Natančnih informacij o razlogih za umik četrtega mnenja s spletne srani ta hip nimamo. Ko jih dobimo, vas bomo o tem takoj obvestili na tem spletnem mestu in prek Poslovnega tednika.

Obenem pa vas obveščamo, da na spodnji povezavi objavljamo četrto mnenje, ki je bilo na straneh MGRT objavljeno več dni prejšnji teden.

b i u citat

CAPTCHA slika
Prosimo prepišite varnostno kodo s slike: