Gospodarska Zbornica Slovenije | Arhiv: Open Innovation in ICT - Skopje 17.- 18. november 2016

Arhiv: Open Innovation in ICT - Skopje 17.- 18. november 2016

Gospodarska zbornica Slovenije vas kot partner mreže Enterprise Europe Network obvešča o konferenci s področja IKT 'Go International – Open innovation in ICT', ki bo potekala 17. in 18. novembra 2016 v Skopju v organizaciji mreže Enterprise Europe Network Makedonija. Namen konference je združiti zainteresirana podjetja, raziskovalne organizacije, izobraževalne ustanove in inovatorje izdelkov in storitev na področju IKT ter predstaviti inovativne ideje. Za spodbujanje novih partnerstev bodo B2B srečanja organizirana  vnaprej. Sodelujoči industrijski sektorji:

•  Informacijska tehnologija
  • Strojna in programska podjetja
  • IKT storitve in izdelke
  • IKT v industriji
  • IKT v predelovalnih dejavnostih
  • IKT v R & R.

Več informacij o dogodku najdete na sledeči povezavi: http://goict2016.talkb2b.net/.

Kontaktna oseba na GZS, E: petra.arzensek@gzs.si.

b i u citat

CAPTCHA slika
Prosimo prepišite varnostno kodo s slike: