Gospodarska Zbornica Slovenije | Arhiv: Turistična konferenca 2017, 6. marec 2017 Hotel Grand, Kopaonik

Arhiv: Turistična konferenca 2017, 6. marec 2017 Hotel Grand, Kopaonik

Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju z Gospodarsko zbornico Srbije ter s podporo Sveta za regionalno sodelovanje in Evropsko podjetniško mrežo, 6.marca 2017 v Grand hotelu na Kopaoniku, organizira regionalno konferenco 'Skupni turistični produkt jugovzhodne Evrope. V plenarnem delu konference, katere udeleženci bodo minister za gospodarski razvoj in tehnologijo Republike Slovenije, gospod Zdravko Počivalšek, minister za trgovino, turizem in telekomunikacije Republike Srbije, gospod Rasim Ljajić, predsednik Gospodarske zbornice Srbije, gospod Marko Čadež in predsednik Gospodarske zbornice Slovenije, gospod Marjan Mačkošek, bo potekala okrogla miza s temo: 'Regionalno sodelovanje na področju turizma'.

V delovnem delu bodo predstavljeni tekoči projekti na področju domačih in regionalnih turističnih in razvojnih potencialov. V zaključnem delu konference, v okviru okrogle mize z naslovom 'Skupni turistični proizvodi Zahodnega Balkana', bodo opredeljeni morebitni skupni produkti turistične industrije v regiji.

Za podjetja bodo organizirana tudi B2B srečanja.

Dodatne informacije najdete na spletni strani dogodka: http://wbtourism2017.talkb2b.net/.

b i u citat

CAPTCHA slika
Prosimo prepišite varnostno kodo s slike: