Gospodarska Zbornica Slovenije | Arhiv: V A B I L O: povezujemo slovenska in avstrijska podjetja

Arhiv: V A B I L O: povezujemo slovenska in avstrijska podjetja

Spoštovani,

v sklopu projekta EXPEDIRE nudimo podporo mikro, malim in srednje velikim podjetjem pri njihovih prvih korakih na tuji trg, prav tako pa tistim, ki so le-te že osvojili in iščejo nove potencialne partnerje. Če želite izkoristiti to priložnost, vas vljudno vabimo k sodelovanju.

Kakšne bodo moje koristi od sodelovanja projekta?

Projektni partnerji bomo organizirali izobraževalne delavnice za podjetja na področjih, ki jih boste opredelili kot potrebna. Hkati pa bomo izvajali mreženja z avstrijskimi podjetji na obeh straneh meje.

Pogoji sodelovanja:

Projekt, ki ga sofinancira Evropska Komisija, je razpisan za naslednje slovenske regije: Gorenjska, Koroška, Savinjska, Podravska, Pomurska, Osrednjeslovenska, Goriška in Zasavska.

Pogoj sodelovanja v projektu je, da ima vaše podjetje sedež v eni izmed naštetih regij.

Kako sodelujem?

Za začetek potrebujemo nekaj informacij o vašem podjetju, ki nam jih posredujete preko kratkega spletnega vprašalnika in se tako prijavite v projektno skupino.

K sodelovanju še posebej vabimo proizvodna podjetja.

Naslednji koraki:

Projektna ekipa na GZS bo pregledala izpolnjene vprašalnike in vas kontaktirala glede nadaljnih aktivnosti.

Dodatne informacije:

Sodelovanje podjetij v projektu je brezplačno.

Projekt je sofinanciran iz skladov “Evropskega teritorialnega sodelovanja” Slovenija – Avstrija, SIAT74.

Vabljeni!

Andrej Brvar
Direktor info centra

Gospodarska zbornica Slovenije