Gospodarska Zbornica Slovenije | Arhiv: Novi izzivi absentizma v času negotove prihodnosti

Arhiv: Novi izzivi absentizma v času negotove prihodnosti

Novi izzivi absentizma v asu negotove prihodnosti - Vabilo1 Gospodarska zbornica Slovenije

Rezervirajte si čas!

Absentizem predstavlja v Sloveniji resen družbeni problem z občutnimi ekonomskimi posledicami za delodajalce, zaposlene, domače gospodarstvo. Bistveno vpliva tudi na izdatke državnega proračuna.

Vabimo vas na spletno konferenco

Novi izzivi absentizma v času negotove prihodnosti
v četrtek, 22. oktobra 2020
od 9.00 do 12.15 ure

Pokrovitelj konference:

minister za delo družino, socialne zadeve in enake možnosti, Janez Cigler Kralj

Na konferenci bomo spregovorili o absentizmu v Sloveniji in osvetlili, kako nanj vplivajo razmere v času epidemije COVID-19. Pozornost bomo posvetili preprečevanju negativnih odzivov zaposlenih na hitro uvajanje sprememb v delovna okolja in učinkovitim pristopom na področju usposabljanja in izobraževanja, predvsem starejših sodelavcev, za uporabo novih tehnologij.

Poleg tega bodo strokovnjaki osvetlili vsebine in zakonske podlage na področjih:

• ocene tveganja z izjavo o varnosti pri delu,
  • varnosti in zdravja pri delu in odškodninske odgovornosti delodajalca in
  • ustrezne ureditve in organizacije dela od doma.
Program konference
Prijava na konferenco

Kotizacije NI.
Konferenca bo potekala v okviru projekta »Razvoj celovitega poslovnega modela za delodajalce za aktivno in zdravo staranje zaposlenih (POLET)«, ki ga sofinancira Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

b i u citat

CAPTCHA slika
Prosimo prepišite varnostno kodo s slike: