Gospodarska Zbornica Slovenije | Arhiv: Mednarodno B2B srečanje "Inovacije in digitalizacija v agroživilskem sektorju"

Gospodarska zbornica Slovenije vas v sodelovanju s partnerji Enterprise Europe Network-a v okviru 59. Mednarodnega kmetijsko-živilskega sejma AGRA 2021 vabi na virtualno mednarodno B2B srečanje "Inovacije in digitalizacija v agroživilskem sektorju"

Cilj dogodka je spodbuditi poslovno sodelovanje s slovenskimi in s tujimi podjetji s ponudbo vnaprej dogovorjenih spletnih 25-minutnih sestankov. Poleg  virtualni sestankov bodo med  razstavljavci in obiskovalci mogoči tudi sestanki na razstavišču. Osnova za sestanke je spletni katalog, na katerem boste našli profile kompetence posameznih udeležencev. Na letošnjem dogodku pričakujemo rekordno število udeležencev in evropskih in globalnih trgov. Do današnjega dne smo pridobili soorganizatorje iz Francije, Italije, Avstrije, V.Britanije, Irske, Poljske, Romunije, BIH in Čila, v naslednji dneh pa pričakujemo še druge države.

Udeležba na srečanju je brezplačna, prav tako tudi pomoč pri prijavi in oblikovanju profila podjetja.

TEMATSKI FOKUS

• SADJE IN ZELENJAVA

• INOVACIJE IN DIGITALIZACIJA

• KMETIJSTVO PRIHODNOSTI