Arhiv: Pozitivni odnosi v kolektivu z motivacijskimi ukrepi in kvalitetno komunikacijo

Sindikat delavcev trgovine Slovenije

vas vljudno vabi na delavnico v okviru projekta

»SKUPAJ – gradniki zdravja«

»S  skupnimi prizadevanji delodajalcev in delojemalcev v trgovinski, storitveni in proizvodni dejavnosti do spoznanja vrednosti preventive«,

»Pozitivni odnosi v kolektivu z motivacijskimi ukrepi in kvalitetno komunikacijo«

ki bo v četrtek, 14. januarja 2016 od 15.00 ure dalje

v sejni sobi Območne organizacije ZSSS Dolenjske, Bele krajine

in Posavja, Cvelbarjeva 3, Novo mesto

PROGRAM DELAVNICE:
14.50 – 15.00 Prihod in prijava udeležencev delavnice

15.00 – 15.15 Ladi Rožič, sekretar SDTS
Predstavitev projekta »SKUPAJ – gradniki zdravja«

15.15 – 16.15 Alenka Planinc Rozman
Naslov: Pet potrebnih lastnosti, ki jih moramo poznati pri komunikaciji znotraj delovne sredine - Kako lahko s primerno komunikacijo vplivamo na zdravje.

16.15 – 17.15 Nataša Kramar, univ. dipl. ing. tekst. tehno.
»S sodobnimi orodji OiRA do spoznanja vrednosti sodelovanja in preventive«

17.15 – 17.30 Razprava in zaključek delavnice

Zaradi pogostitve po zaključku delavnice prosimo, da prisotnost in število udeležencev
sporočite na lepa.vasilic@sindikat-zsss.si ali na tel. št. 01 4341 253 –  Lepa Vasilič,
najkasneje do torka 12. januarja 2016 do 13.00 ure

Na delavnico so vabljeni tudi predstavniki izvršnih odborov sindikatov družb in podružnic.
Udeležba na delavnici je brezplačna.

Vljudno vabljeni!
Sekretar
Ladi Rožič

Projekt  »SKUPAJ – gradniki zdravja« - S skupnimi prizadevanji delodajalcev in delojemalcev v trgovinski, storitveni in proizvodni dejavnosti do spoznanja vrednosti preventive« je na podlagi Javnega razpisa za sofinanciranje projektov za promocijo zdravja na delovnem mestu v letu 2015 in 2016  finančno podprl Zavod za zdravstveno zavarovanje Slovenije.