VABILO K SODELOVANJU NA RAZSTAVI FUTURE FOOD

»FUTURE FOOD«

Dom gospodarstva, Dimičeva 13, Ljubljana

od 16. oktobra do 20. decembra 2019

Na razstavi se bodo predstavljala slovenska razvojno naravnana in inovativna podjetja s področja kmetijstva in živilstva, slovesno otvoritev razstave pa bomo obeležili na svetovni dan hrane, 16. oktobra 2019 s konferenco »Hrana prihodnosti«.

Razstavo in konferenco organizirata Gospodarska zbornica Slovenije in GZS-Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij v sodelovanju s partnerstvom SRIP HRANA.

Podjetja in inštitucije, zainteresirane za sodelovanje na razstavi »Future Food« pišite na srip.hrana@gzs.si.

*Blagovno znamko Future je Gospodarska zbornica Slovenije razvila z namenom aktivne promocije dosežkov slovenske industrije na devetih prioritetnih področjih slovenske strategije pametne specializacije S4. Njeno poslanstvo je s konkretnimi primeri in preko interaktivnih razstav, tako slovenski kot tuji javnosti, predstavljati prebojne dosežke, ki so nastali in nastajajo v slovenskih podjetjih ter raziskovalnih in drugih organizacijah.