NOVE PRILOŽNOSTI ZA KORPORACIJE IN START-UPE V OKVIRU PROJEKTA KORPOSTART

Cilj projekta KorpoStart je povezovanje korporacij z inovativnimi MSPji. V projektu sodelujejo tri organizacije: CorpoHub, Gospodarska zbornica Slovenije in Saša inkubator. V septembru in oktobru bosta v okviru projekta izvedeni dve brezplačni aktivnosti, in sicer:

KorpoStart priložnost #1: Korporacije in startupi. Ena plus ena je tri. Preverjeno!

Gospodarska zbornica Slovenije, 17. september 2019, od 9.00 – 16.00 ure.

Vsebina:

- Korporacije in zunanje inoviranje: Zakaj, čemu, kdaj, kdo, na kakšen način?;

- Startup dilema: Zakaj, oziroma čemu se povezati s korporacijo?;

- Aktualne prakse povezovanja: Zakaj nam je uspelo oz. kaj vse je šlo narobe?.

Glavni gost dogodka bo Dan Toma, soavtor nagrajene mednarodne uspešnice The Corporate Startup in vodilni avtor platforme The Future Shapers.

Dogodek je za udeležence brezplačen.

KorpoStart priložnost #2: Program usposabljanja za korporacije za uspešnejše povezovanje/delo s startupi

6 delavnic po 4 ure, oktober 2019, število udeležencev bo omejeno.

Vsebina:

- Poti do aktivne inovacijske strategije in kulture;

- Vitko/agilna inovacijska miselnost in praks;

- Pivotiranje poslovnih modelov;

- Ocenjevanje stopnje zrelosti investiranja v startupe;

- Finančni in pravni vidiki sodelovanja s startupi;

- Ekskurzija v tujino.

Za dodatne informacije lahko kontaktirate mag. Lojzeta Bertoncelja: lojze.bertoncelj@corpohub.com