DELAVNICE ZA INOVACIJE S PODROČJA MEDITERANSKE PREHRANE

Vabilo na delavnico v okviru projekta MD.net Gospodarska zbornica Slovenije

E-zavod kot projektni partner v okviru projekta MD.net razpisuje natečaj za inovacije na področju mediteranske prehrane.
V okviru nagradnega natečaja za inovacije na področju mediteranske prehrane bodo organizirane tri soustvarjalne delavnice s področja inovacij in mediteranske prehrane.

Delavnic, ki bodo izvedene v dveh mestih: v Izoli in Ljubljani, se lahko udeleži vsak, ki ga zanimajo inovacije, mediteranska prehrana ter razvoj inovativnih idej.

PROGRAM DELAVNICE

Delavnice bodo potekale v dveh slovenskih mestih:
- Izola, Fakulteta za vede o zdravju (7. september 2020)
- Ljubljana, GZS (10. september 2020)
Rok za prijavo na delavnice je 2. september 2020.

OBVESTILO:
Zaradi zanimanja bomo organizirali dodatno delavnico, ki bo potekala
v petek, 25. septembra 2020, 9.00-13.30 ure
na Gospodarski zbornici Slovenije.
Prijavni obrazec za dodatno delavnico najdete tukaj.

Na delavnico se prijavite z izpolnitvijo
prijavnega obrazca, ki ga odprete s klikom na lokacijo, kjer se želite udeležiti delavnice.

Vsi, ki se boste udeležili soustvarjalne delavnice, boste lahko sodelovali na natečaju s področja inovacij v mediternaski prehrani.

Razpis, razpisne pogoje in prijavni obrazec za natečaj najdete tukaj.

*POMEMBNO: Zaradi aktualnih razmer v zvezi s koronavirusom bodo delavnice potekale v skladu z navodili in higienskimi ukrepi, ki veljajo za organizacijo dogodkov v času COVID-19.

Projekt Interreg MED - MD.net se sooča z izzivom spodbujanja poslovnih priložnosti na področju mediteranske prehrane. Cilj projekta je okrepiti izvajanje Konvencije UNESCO 2013.08, ki priznava mediteransko prehrano kot nesnovno kulturno dediščino. Mediteranska prehrana je v skladu s konvencijo razumljena kot zbir znanj, usposobljenosti, ritualov, simbolov in kulturnih značilnosti pri pridelavi, predelavi ter uživanju mediteranske hrane.

Več informacij:
dr. Petra Medved Djurašinović

GZS-Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij
petra.medved@gzs.si; 01 58 98 296