Vabilo na regijsko konferenco podjetij Vzhodne kohezijske regije

GZS - Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij v sodelovanju z regionalnimi gospodarskimi zbornicami organizira REGIJSKO KONFERENCO KMETIJSKIH IN ŽIVILSKIH PODJETIJ VZHODNE KOHEZIJSKE REGIJE, ki bo 19. aprila 2024 ob 10.uri, na lokaciji Hotela Thermana Park Laško, Zdraviliška cesta 6, Laško.

Vseslovenski zaposlitveni karierni dogodek - sejem zaposlitvenih priložnosti

Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje izvaja proaktivno zaposlitveno in migracijsko politiko. V četrtek, 9. maja 2024 bodo na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani v sodelovanju s partnerji na trgu dela organizirali enega izmed največjih zaposlitvenih dogodkov v zgodovini Zavoda. Vabljeni, da se predružite.

ETI Elektroelement je superfinalist Zlate niti 2023

Priznanje za superfinalista je v kategoriji velikih podjetij prejel tudi Eti Elektroelement Izlake.

SRRS je objavil dva nova finančna produkta

Arhiv: Ministrstvo za gospodarstvo turizem in šport vabi k spremljanju novinarske konference

Ministrstvo za gospodarstvo turizem in šport vabi k spremljanju novinarske konference.

Obisk učencev OŠ Ivana Skvarče v zasavskih podjetjih

Zasavska gospodarska zbornica nadaljuje s promocijo poklicev v zasavskih podjetjih.

Zasavska delegacija v okviru Centra za pravični prehod Zasavja na Nizozemskem

Zasavska delegacija predstavnikov iz različnih sektorjev, tudi Zasavska gospodarska zbornica in njeni člani, je med 12. in 15. marcem sodelovala na izobraževalnem obisku na Nizozemskem.