Podjetniško trgovska zbornica

Novice GZS-Podjetniško trgovske zbornice

Spoštovani članici GZS - Podjetniško trgovske zbornice!

Svojim članom želimo olajšati iskanje informacij, ki jih potrebujejo pri svojem delu, zato vsakih 14 dni zberemo aktualne novice, ki bi članom lahko koristile pri poslovanju. V novicah izpostavimo aktualne:

• dogodke, na katerih je mogoče pridobiti koristne informacije za poslovanje podjetij in navezati stike z novimi poslovnimi partnerji,
  • predpise, ki so stopili v veljavo in na novo urejajo pogoje poslovanja podjetij,
  • predpise, na katere je mogoče vplivati v fazi spreminjanja,
  • nove razpise, ki omogočajo pridobitev finančnih virov za razvoj, širitev, internacionalizacijo ipd.,
  • druge informacije za katere so člani v preteklosti izkazali zanimanje.

Verjamemo, da so informacije naših E-Novic  Veter GZS-PTZ aktualne za vse ključne osebe zaposlene v podjetju in so koristne za izvajanje njihovega dela ter sprejemanje učinkovitih poslovnih odločitev. Zato vas vabimo, da obvestite svoje sodelavce, ki želijo prejemati naša obvestila in novice, da se prijavijo na prejemanje naših novic.

Elektronske novice Veter GZS-PTZ so namenjene samo članom Podjetniško trgovske zbornice.
Za vaše sodelovanje se vam najlepše zahvaljujemo!

Dodatne informacije:
Podjetniško trgovska zbornica